Usługi i serwis

Lorem ipsum

Opowiedz jakie są Twoje biżuteryjne marzenia. Jeśli wśród dostępnych egzemplarzy nie znajdziesz swojej wymarzonej biżuterii wtedy zaprojektujemy ją razem. Wykonanie powierzymy najskrupulatniejszym mistrzom jubilerstwa w Polsce lub w Europie.


Jeśli potrzebujesz anonimowości, dysponujesz ograniczoną ilością czasu lub masz wyjątkowe upodobania istnieje możliwość indywidualnego spotkania w zamkniętym atelier lub innym ustalonym przez Ciebie wcześniej miejscu.

W związku z wysoką wartością biżuterii wiele egzemplarzy jest możliwych do oglądania jedynie po wcześniejszym ustaleniu terminu. Elastycznie dostosujemy się do Twojego czasu.

Jeśli forma biżuterii i rodzaj kruszca pozwalają wówczas istnieje możliwość personalizacji, dedykacji, zmian rozmiaru biżuterii. W kameralnej, swobodnej atmosferze z troską i profesjonalizmem pomogę dobrać biżuterią dla Ciebie lub bliskiej osoby.

Dla państwa bezpieczeństwa dokonując zakupu w sklepie internetowym lub stacjonarnym na kwotę powyżej 4000 zł oferujemy dowiezienie biżuterii do domu. Mój zaufany zespół zadba o anonimowość i bezpieczeństwo dostarczenia biżuterii.

Przy zakupie w sklepie internetowym istnieje możliwość odbioru biżuterii w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 140. Godziny odbioru mogą być dopasowane do Państwa preferencji.

Lorem ipsum

Jeśli jesteś na początku Twojej historii z biżuterią i zaczynasz powoli komponować swoją kolekcję pomogę Ci odnaleźć twój styl i nakieruje na optymalne dla Twoich potrzeb parametry kamieni szlachetnych i kruszców.

Nie bój się rozpocząć swojej historii, ale zrób to profesjonalnie i w sposób przemyślany. Nie musisz znać się na biżuterii, wystarczy, że będziesz miała zaufaną przewodniczkę po świecie sztuki jubilerskiej. Spotkanie nie obliguje do złożenia zamówienia.

Bezkompromisowa jakość rękodzieła sztuki jubilerskiej jest w Twoim zasięgu. Dzięki wieloletniej obecności na rynku zapewniam konkurencyjne ceny.

Jeśli szukasz biżuterii dla partnera lub partnerki wystarczy, że pokażesz choć jedno zdjęcie biżuterii to pozwoli mi dopasować prezent do gustu obdarowywanej.

Pierścionki zaręczynowe dobierzemy bez stresu i z wyczuciem stylu.